درباره ما

ما آمده ایم تا با ارائه بهترین پوشاک سبکی تازه برای هر داستان زندگی شما باشیم. گروه پنبه یک تیم خانوادگی است که در سال 1398 برای ارائه بهترین کالا در زمینه پوشاک بانوان تشکیل شد و فعالیت خود را در صفحات مجازی شروع کرد. با ادامه روند توسعه در زمینه ارائه خدمات هرچه بهتر به شما مشتریان عزیز، مدیریت محترم فروشگاه پنبه در سال 1401 تصمیم به توسعه گروه پنبه در بستر وب برای آرامش و اطمینان در خرید اینترنتی شما عزیزان گرفت. داستان پنبه برای مشتریان از سوال کجا پیداش کنم، شروع شد تا مشتریان بتوانند با امکان خرید و سفارش راحت کالا به یک مرجع فروش حرفه ای که با سبک علایق بانوان آشنایی دارد دسترسی داشته باشند.

اینجا پیداش میکنی!
این جمله ایست که روزانه و چندین بار به دنبال شنیدنش هستیم. نیاز خرید و تامین کالا نه فقط عرضه مستقیم محصول بلکه عرضه صحیح خدمت است. موجودی کامل یک سوپرمارکت، اصالت کالای یک داروخانه و خدمات پس از فروش یک فروشگاه خودرو همگی از عناوینی هستند که اصالت خرید و آرامش ذهن ما را شکل می دهند.
اما امروز گروه پنبه تمام قد و با افتخار برای بخشی از نیازهای شما پاسخی قاطع و محکم دارد. پاسخی که در پس آن هزاران ساعت تلاش روزمره، و فداکاری های بسیار نهفته، تا شما بدون دغدغه و با دسترسی آسان نسبت به تامین کالای مورد نیاز خود اقدام کنید.
مجموعه ای که پیش روی شماست، تلاش دارد تا بهترین های بازار جهانی را، به روز، با قیمت مناسب و تامین خدمات مناسب فروش درخور شان شما ارائه کند. علاوه براین، قطعا در این بین همواره در تلاش هستیم تا با توسعه خدمات خود و بهبود روش ها آسایش هرچه بیشتری برای شما فراهم کنیم.
انگیزه ما برای فعالیت در این حوزه کسب رضایت و خشنودی مشتریان بوده، تیم پنبه در جهت بهبود روند کاری و توسعه خدمات خود همواره آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما مشتری گرامی است.